Lüganuse Vallavalitsuse teenistuskohtade struktuur on kinnitatud Lüganuse Vallavolikogu

17.02.2022 otsusega nr 31 "Lüganuse Vallavalitsuse struktuuri ja teenistuskohtade koosseisu kinnitamine".


Vallavanem Marja-Liisa Veiser
332 1321
523 3402
marja-liisa.veiser@lyganuse.ee
Puhkusel 10.-18.05.2022

 

Abivallavanem Arno Rossman (hariduse-, kultuuri-, spordi-, noorsootöö- ja sotsiaalvaldkonnas)
515 3071
arno.rossman@lyganuse.ee
Puhkusel 02.- 15.05.2022

 

Abivallavanem Helve Pettai (kommunaalmajanduse, ehituse, planeeringu, arengu ja varahalduse valdkonnas)
502 3304
helve.pettai@lyganuse.ee
Puhkusel 16.-29.05.2022
 

Vallakantselei

Vallasekretär Tiina Urban
kõrgharidus
332 1322
505 3162
tiina.urban@lyganuse.ee
Vastuvõtuajad: E 09.00 - 12.00, K 13.00 - 16.00
 

Jurist-hankespetsialist 

Sekretär-juhiabi Kristel Petrova

kõrgharidus
332 1320
5818 8728
kristel.petrova@lyganuse.ee
Puhkusel 30.05-12.06.2022


Registripidaja  


Asjaajaja-arhivaar  Kaja Välk
kesk-eriharidus
332 5848
5300 4203
kaja.valk@lyganuse.ee
 

Avalike suhete spetsialist Viivian Päll
toimetab Lüganuse Vallalehte
332 5840
512 4398
viivian.pall@lyganuse.ee

 

Administraator  Vilve Aruste
332 1328
vilve.aruste@lyganuse.ee

 

Autojuht Tiit Aruste
332 1320
tiit.aruste@lyganuse.ee

 

Hariduse-, kultuuri-, spordi-, noorsootöö ja sotsiaalteenistus

Kultuuri- ja spordinõunik (teenistussuhe peatunud)
 

Haridusspetsialist  
 

Sotsiaalnõunik  Ketlin Mõru
kõrgharidus
332 1333
5349 7060
ketlin.moru@lyganuse.ee
 

Sotsiaaltöötaja Anne Rembel
kõrgharidus
332 1332
5400 4808
anne.rembel@lyganuse.ee
 

Sotsiaaltöötaja   Eve Uueküla
kõrgharidus
332 1335
5191 7910
eve.uuekula@lyganuse.ee
 

Sotsiaaltöötaja  Eda Tärno
kõrgharidus
332 5876
5021246
eda.tarno@lyganuse.ee

 

Sotsiaaltöötaja Anne Kalamäe
332 5843

5566 0630
anne.kalamae@lyganuse.ee
Puhkusel 19.-25.05.2022
 

Lastekaitsespetsialist Lii Pikas
kõrgharidus
332 5877
5331 0065
lii.pikas@lyganuse.ee
 

Lastekaitsespetsialist  (teenistussuhe peatunud)
 

Peresotsiaaltöötaja 
 

Logopeed

 

Kommunaalmajanduse, ehituse, planeerimise, arengu ja varahalduse teenistus

Arendusnõunik 
 

Ehitusnõunik Enno Saarmets
kõrgharidus
332 5842
511 4727

enno.saarmets@lyganuse.ee
Puhkusel 23.-29.05.2022


Keskkonnaspetsialist  Arno Paikles
51908577
arno.paikles@lyganuse.ee
 

Maaspetsialist Tatjana Pääro
kesk-eriharidus
332 1341
tatjana.paaro@lyganuse.ee


GIS-spetsialist  Viktor Kudrjašov
kesk-eriharidus
524 6851
viktor.kudrjasov@lyganuse.ee
Puhkusel 16.-29.05.2022

 

Kinnisvaraspetsialist  Agnes Heinmaa
332 1342
5380 1456
agnes.heinmaa@lyganuse.ee
 

Vallaarhitekt-planeerimisspetsialist Kaie Metsaots
5361 8707
kaie.metsaots@lyganuse.ee

 

Finantsteenistus

Finantsjuht Heidi Kõrvek
kõrgharidus
332 1323
heidi.korvek@lyganuse.ee

 

Finantsist-raamatupidaja (teenistussuhe peatunud)

 

Raamatupidaja Eve Kasela
kesk-eriharidus
332 5846
eve.kasela@lyganuse.ee

 

Raamatupidaja Küllike Pleskovski
kesk-eriharidus
332 1325
kyllike.pleskovski@lyganuse.ee
 

Raamatupidaja Eha Kallavus
332 1326
eha.kallavus@lyganuse.ee