VOLIKOGU  TÖÖKORD

 

Lüganuse Vallavolikogu 2. koosseis

 

Volikogu esimees  Dmitri Dmitrijev (Eesti Keskerakond),

e-post: dmitri.dmitrijev@volikogu.lyganuse.ee

 

Volikogu aseesimees Arno Strauch  (Valimisliit OMA RAHVA EEST),

e-post: arno.strauch@volikogu.lyganuse.ee

 

Volikogu liikmed:
 
Andrea Eiche  (Valimisliit MEIE VALD),
e-post: andrea.eiche@volikogu.lyganuse.ee
 
Jevgeni Korniltsev  (Eesti Keskerakond),
e-post: jevgeni.korniltsev@volikogu.lyganuse.ee
 
Naima Soppe  (Eesti Reformierakond),
e-post: naima.soppe@volikogu.lyganuse.ee
 
Juho Põld (ISAMAA Erakond),
e-post: juho.pold@volikogu.lyganuse.ee
 
Jelena Ragni (Eesti Keskerakond),
e-post: jelena.ragni@volikogu.lyganuse.ee
 
Inna Kalamäe  (Valimisliit MEIE VALD),
e-post: inna.kalamae@volikogu.lyganuse.ee
 
Risto Lindeberg (Valimisliit Meie Koduvald Lüganuse),
e-post: risto.lindeberg@volikogu.lyganuse.ee
 
Mart Kivistik  (Eesti Keskerakond),
e-post: mart.kivistik@volikogu.lyganuse.ee
 
Leino Tammann  (Eesti Reformierakond),
e-post: leino.tammann@volikogu@lyganuse.ee
 
Laila Meister  (Valimisliit OMA RAHVA EEST),
e-post: laila.meister@volikogu.lyganuse.ee 
 
Irina Minina  (Eesti Keskerakond),
e-post: irina.minina@volikogu.lyganuse.ee
 
Krisli Kaldaru  (Valimisliit MEIE VALD),
e-post: krisli.kaldaru@volikogu.lyganuse.ee
 
Kaja Toikka (ISAMAA Erakond),
e-post: kaja.toikka@volikogu.lyganuse.ee
 
Vladislav Lazarevitš (Eesti Keskerakond),
e-post: vladislav.lazarevits@volikogu.lyganuse.ee
 
Tiit Kuusmik  (Eesti Reformierakond),
e-post: tiit.kuusmik@volikogu.lyganuse.ee
 
Katrin Proode  (Valimisliit OMA RAHVA EEST),
e-post: katrin.proode@volikogu.lyganuse.ee
 
Joonas Erm  (Valimisliit MEIE VALD),
e-post: joonas.erm@volikogu.lyganuse.ee.