Kultuurikava

Kultuurikava Ida-Virumaal (kultuurikava.ee)

Lüganuse valla kultuurikalender

Mängukava Rakvere Teater 
 

Avame Lüganuse valla oma headuses!

Lüganuse vallal on mitmekesine ja põnev looduskeskkond, mille külluslik looduslik külg vastandub vastuoluliste tööstuslikult tekitatud vormidega. Ajaloolised paigad ja ehitised rikastavad meie siinset kultuurilugu, mida väärtustada ning mille üle uhkust tunda! Ja mis peamine! Meie vallas on head ja sõbralikud inimesed, kes on nõus seda kõike jagama oma kodukandi naabritega ja kaugelt tulnud inimestega! Seda kõike tõestamaks, et Lüganuse vald on üks vägevate kants!

Hea sõber, ava oma koduhoov võõrustamaks külalisi nii kodukandist kui ka Eesti kaugematest paikadest. Paku kosutavat söögi- ja joogipoolist ning Lüganuse vald pakub samal ajal sinna juurde kultuurilist elamust ja mõnusat meelelahutust.  

Kolmel päeval, 01.- 03. juulini toimuvatel vallapäevadel korraldatakse koostöös valla kultuuriasutustega valla eri paikades, ja seega ka Sinu kodule lähemal, mitmeid kontserte, et külalistel oleks suuremat põhjust tulla. Lisaks, Seiklusministeeriumi eestvedamisel on kõigil võimalus osa saada ülevallalisest orienteerumisest. Jälle põhjust vallas seiklema sattunud külalisi kostitada! Ja seegi pole kõik! Samadel kuupäevadel toimub Kiviõli seikluskeskuse discgollfi rajal rahvusvaheline Baltic Disc  Golf meistrivõistlus „Alutaguse Open"! Teeme koos valla avatumaks ja nähtavamaks!

Kohviku avamise plaani on aega pidada kuni 1. juunini. Mõtle välja vahva kohviku idee.

Pane kokku meeskond ja saada kiri aadressil riia.tallerman@lyganuse.ee andmetega:

  • Kohviku nimi
  • Kohviku aadress
  • Aeg, millal planeeritakse kohvik avada (kuupäev, kellaaeg)
  • Kohviku esindaja nimi, kontaktnumber ja meiliaadress
  • Kui kohvikul on ka lisaväärtus, siis kirjuta ka lühidalt selle kohta, nt. laste mängutuba, muusikud, jututuba, murumängud jm huvitavat.

 

Loomevõistlus Kodukandi lood