« Tagasi

Hea uudis kõikidele Lüganuse valla koolilastele

Lüganuse Vallavalitsus annab teada, et 21. detsembrist 2022 kuni 6. jaanuarini 2023 (koolivaheaja lõpuni) on mäesuusatamine ja lauatamine Kiviõli Seikluskeskuses kolmapäevast reedeni (3 tundi) kõikidele valla lastele ja noortele 7. – 19. eluaastani tasuta.

Alates 10. jaanuarist 2023 on mäesuusatamine ja lauatamine ÜKS KORD NÄDALAS tasuta kõikidele valla lastele vanuses 7-19 eluaastat. Noor võib kord nädalas vabalt valitud ajal vahemikus teisipäevast reedeni kasutada ära oma võimaluse käia tasuta mäel. Kui soov on minna suusatama rohkem kui korra nädalas, siis tuleb nii mäepileti kui ka varustuse rendi eest tasuda ise.

Kaasa võtta õpilaspilet.

Lisainfo:

* Tasuta suusatamine on rahastatud riikliku toetusega, mis on suunatud ainult 7-19 aastaste laste ja noorte huvitegevus võimaluse mitmekesistamiseks ja kättesaadavuse parendamiseks.

* Suusatama pääsevad kõik 7-19 aastased lapsed/noored (olenemata, mis koolis nad käivad), kelle elukohaks on rahvastikuregistri järgi Lüganuse vald. Õpilaspilet või ka muu isikut tõendav dokument on tasuta mäe kasutamise õiguse kontrollvahendiks.

Foto: https://seikluskeskus.ee/