« Tagasi

Alates 11. jaanuarist on mäesuusatamine ja lauatamine Kiviõli Seikluskeskuses üks kord nädalas tasuta kõikidele valla lastele vanuses 7-19 eluaastat

Lüganuse Vallavalitsus annab teada, et riikliku toetuse vähenemise tõttu on alates 11. jaanuarist 2022 mäesuusatamine ja lauatamine Kiviõli Seikluskeskuses ÜKS KORD NÄDALAS tasuta kõikidele valla lastele vanuses 7-19 eluaastat. Noor võib kord nädalas vabalt valitud ajal vahemikus teisipäevast reedeni kasutada ära oma võimaluse käia tasuta mäel. Kui soov on minna suusatama rohkem kui korra nädalas, siis tuleb nii mäepileti kui ka varustuse rendi eest tasuda ise. Kaasa võtta õpilaspilet.

Lisainfo:

* Tasuta suusatamine korra nädalas on rahastatud riikliku toetusega, mis on suunatud ainult 7-19 aastaste laste ja noorte huvitegevus võimaluse mitmekesistamiseks ja kättesaadavuse parendamiseks.

* Suusatama pääsevad kõik 7-19 aastased lapsed/noored (olenemata, mis koolis nad käivad), kelle elukohaks on rahvastikuregistri järgi Lüganuse vald. Õpilaspilet või ka muu isikut tõendav dokument on tasuta mäe kasutamise õiguse kontrollvahendiks.

* Nii mäepilet kui ka varustuse rent on kuni kolmeks tunniks tasuta. Esmakordsel mäe kasutamisel tuleb noorel suusatajal endal lunastada korduvkasutatav mäetõstuki kaart - maksumusega 3 eurot.

* Alla 7-aastased lapsed saavad mäepileti tasuta kui nad on ainult koos täiskasvanud saatjaga, kellel on kehtiv mäepilet. Varustuse puudumise korral on seda võimalik rentida. Täpne hinnakiri on leitav www.seikluskeskus.ee

* Mäe kasutamine on võimalik teisipäevast reedeni lahtiolekuaegadel.