« Tagasi

Ajutiste piirangute kehtestamine Lüganuse Vallavalitsuse hallatavates asutustes

Kuni uue korralduse andmiseni kehtivad koroonaviiruse COVID-19 leviku tõkestamiseks Lüganuse Vallavalitsuse hallatavates asutustes järgmised ajutised piirangud:

Lüganuse valla koolieelsed lasteasutused

Hommikul toimub lapse üleandmine lasteasutuse töötajale lasteasutuse uksel, lapsevanemad siseruumidesse ei sisene. Erandina sõimerühma lapse ühel vanemal on lubatud saata last kuni rühma garderoobini. Õhtul lapsele järele tulles on lubatud ühel lapsevanemal siseneda rühma riietusruumi. Lapsevanem kannab kaitsemaski.

Kiviõli linna lasteaed Kannike

Hommikul toimub sõimerühmades lapse üleandmine lasteasutuse töötajale lapse ainult ühe vanema poolt lasteasutuse ruumides.  Õhtul lapsele järele tulles on lubatud ühel lapsevanemal siseneda rühma riietusruumi. Lapsevanem kannab kaitsemaski.

Lasteaiarühmades toimub lapse üleandmine lasteasutuse töötajale lapse ainult ühe vanema poolt lasteasutuse õuealal või lapsevanem helistab rühma lasteasutuse töötajale ja saadab lapse üksinda rühma ning veendub õpetajaga telefoni teel vesteldes, et laps jõudis rühma kohale. Õhtul lapsele järele tulles on lubatud ühel lapsevanemal siseneda rühma riietusruumi. Lapsevanem kannab kaitsemaski.

Lapsi, kelle kehatemperatuur on kõrgem kui 37,3 kraadi või kellel on köha või nohu või muud haigustunnused, on keelatud lasteasutusse viia.

Lüganuse valla rahvamajad, noortekeskused ja päevakeskused

Lubatud on ruumide kasutamine ja väljarentimine ürituste korraldamiseks. Asutus on kohustatud tagama COVID tõendite kontrollimise ja Vabariigi Valitsuse kehtestatud piirangute järgimise.