« Tagasi

Lüganuse Vallavolikogu ja Vallavalitsuse tervitus algavaks kooliaastaks

 

September tähendab alati uue kooliaasta algust

Ilus soe suvi on peagi mööda saamas ja ilmadki jahedamaks muutumas. Algab uus teadmiste ja tarkuste ammutamise periood meie kõige pisematel lasteaias, suurematel ja eneseteadlikumatel aga koolipingis. Suurele osale meie noortest tähendab tänavune 1. september juba tuttavat koolirada, kulgegu see siis teist, kolmandat, üheksandat või kaheteistkümnendat aastat. Osadele on see september aga uus, esmakordne ja hoopis teistsugune. Algav septembrikuu tähendab uue, 2023/24 õppeaasta algust.

Soovime kõikidele õpilastele sära silmadesse, headust südamesse ja naeratust huulile, et esimese koolipäeva rõõm ja õhin jätkuks õppeaasta lõpuni. Hea õpilane, ole õppimises sihikindel, täida antud lubadusi, austa ennast ja teisi!

1. september muudab meie paljude perede elurütmi ja toob kaasa mitmeid lisakohustusi, aga kindlasti tuleb meeles pidada, et meie laste koolitarkuse omandamise kvaliteet sõltub väga paljuski kooli ja kodu koostööst.

Soovime meie õpetajatele jõudu ja jaksu, lapsevanematele kannatlikkust ja mõistmist oma laste toetamisel nende õpingutel ning kõigi osapoolte vahelist tulemuslikku ja jätkuvat koostööd.

Kaunist esimest koolipäeva ja koolirõõmu terveks kooliaastaks!

Lüganuse Vallavolikogu

Lüganuse Vallavalitsus