« Tagasi

Talv toob postiteenustes muudatusi

E-kaubandusega koos on kasvanud pakkide saatmine pakiautomaatides ja väheneb postipunktides kohapeal teenuste kasutamine.  Lüganuse valla ja Omniva esindajate kohtumisel vaatasime üle valla postiteenuste korralduse ning leppisime kokku ajakohastamise. 

Sondasse ja Purtsesse toob edaspidi postiteenused personaalne kirjakandja

Vähese kohapeal teenuste kasutamise tõttu suletakse Sonda ja Purtse postipunktid järgmise aasta talvel, kuid postiteenus ei kao kuhugi, vaid selle toob koju või tööle personaalne kirjakandja. Et kohalikud elanikud saaksid harjumuspäraselt jõulupakid ning heade soovidega postkaardid teele saata ja kätte saada, siis on sulgemine plaanis tuleva aasta 15. veebruaril. Tavapäraselt jätkavad tööd Kiviõli postkontor ja Püssi postipunkt. Pakke saab saata ka Kiviõli Maxima ja Grossi pakiautomaatide kaudu.

Kuidas tellida personaalset kirjakandjat?

Soovid saata või saada pakki? Vajad postmarki, ümbrikku või pakendit? Tasuda arveid või saata kirja? Kutsu postiteenusteks koju või tööle personaalne kirjakandja! See on tasuta, kui elad postiasutustest kaugemal kui 5 km, lähemalt tulek maksab 5 eurot. Kehtivad täpselt samad hinnad kui postiasutuses ja maksad ainult ostetavate postiteenuste eest. Kirjakandja müüb postmarke, ümbrikke või paneb kliendi eest kirjad ja pakid teele. Samuti saab tasuda arveid, võtta vastu pakke ja kirju ning tellida ajalehti ja ajakirju.

Tellimiseks helista personaalse postiteenuse telefonil 6643 330! Või kirjuta www.omniva.ee/era/abiinfo/kirjakandja_tellimine. Märgi soov ja aadress. Sinuga võetakse ühendust ja lepitakse kokku teenindamise aeg. Tellimust tullakse täitma üldjuhul juba järgmisel tööpäeval, aga mitte hiljem kui kahe tööpäeva jooksul ajavahemikus kell 8-17.

Postmarkide ja ümbrike edasimüüjate arv suureneb

Soov on laiendada edasimüüjate arvu postmarkide ja ümbrike müümiseks, et suurendada toodete valikut ja kättesaadavust. Postmarke, ümbrikke, postkaarte jt tooteid saab osta ka Omniva e-poest

Omniva e-poe postitoodete valik on mitmekülgne!

Omniva e-poest leiab laia valiku postmarke, postkaarte, pakendeid, postkaste, mida saad tellida nii postkasti, kulleriga kui pakiautomaati. Lisaks saab tellida enda kujundusega postmarke ja postkaarte. Filateelia huvilistele on suurim valik filateeliatooteid ning numismaatikud saavad soetada Eesti Panga münte. Valikus on ka loodussõbralikest materjalidest pakendid, villaümbrikud jt tooted.  

Natalja Tervinski

Omniva postiasutuste Ida piirkonna juht

Foto: Omniva pakiautomaat ja postikuller.