Huviringid 2023/2024 hooajal

Maidla Rahvamaja 

Zumba

Kolmapäev 18.30-19.30

Juhendaja Gerly Kiivet, tel 53311341, FB grupp Maidla Zumba

 

Naisrahvatantsurühm Omasoodu

Teisipäev 19.00- 21.00

Juhendaja Maris Kriisa, tel 53407045

 

Memmede ansambel Rukkilill

Kolmapäev 11.30- 13.00

Juhendaja Tiit Aruvee, tel 5156472

 

Segarühm Lampjalakesed

Pühapäev 18.00 - 20.00

Juhendaja Merike Hobolainen, tel 5143951

 

Line-tants Tuulest Viidud (edasijõudnutele)

Teisipäev 17.30 - 19.00

Neljapäev 19.00 - 21.00

Juhendaja Pille Naur, tel 5229200

 

Lüganuse Rahvamaja

Memmede tantsurühm Minnid - Mannid

Esmaspäev 11.00- 13.00

Juhendaja Helju Veedam, tel 56872875

 

Täiskasvanute jooga

Kolmapäev 19.00- 20.30

Juhendaja Küllike Küttis, tel 5131754
 

Lüganuse Segakoor

Reede 18.30 - 21.00

Juhendaja Heili Kivi, tel 53358832

 

Lüganuse Naisteklubi

Pühapäev 11.00- 13.00 (1x kuus )

Juhendaja Elle Eero, tel 58168697

 

Püssi Kultuurimaja tegevused toimuvad Kiviõli Rahvamajas

Loovusring lastele.

Esmaspäev 16.00-17.00 ( vanusele 5-8, 2x kuus)

Juhendaja Virje Härm, tel 53345137

 

Esteetika ja tantsukool,

Teisipäev 19.15 - 20.15 (vanem aste)

Juhendaja Karolin Möllits, tel 58050722

 

Kiviõli Rahvamaja

Tantsustuudio Isar Dance – lapsed ja täiskasvanud

Juhendaja Aljona Zemljak, tel 55691164

Esmaspäev

16.00 – 17.00 lapsed 2 (7 – 9a.) - II korrus peeglite saal

17.00 – 18.00 lapsed 1 (3 – 6a.) - II korrus peeglite saal

18.15 – 19.30 stretching (naised) – valge saal

19.30 – 21.00 kõhutants (naised) - II korrus peeglite saal

Teisipäev

16.45 – 18.15 lapsed 3 (10 – 16a.) - II korrus peeglite saal

18.30 – 20.00 lady dance (naised) - II korrus peeglite saal

Kolmapäev

16.30 – 18.00 lapsed (10 – 16 a.)

18.30 – 20.45 stretching (naised) – valge saal

Neljapäev

16.00 – 17.00 lapsed 2 (7 – 9a.) - II korrus peeglite saal

17.00 – 18.00 lapsed 1 (3 – 6a.) - II korrus peeglite saal

18.30 – 21.00 kõhutants (naised) - II korrus peeglite saal

Reede

17.00 – 18.00 lapsed 1 ja 2 (stretching + acro) - valge saal

18.00 – 19.30 lapsed 3 (stretching + acro) - valge saal

19.30 – 21.00 kõhutants (naised) - II korrus peeglite saal
 

Vokaalstuudio „Otrada"

Esmaspäev, Reede 17.00 – 19.00 II korrus nr 27

Juhendaja Galina Kaurla, tel 53491364

 

Memmede lauluansambel „Elulõng"

Kolmapäev või neljapäev 10.00 – 12.00 I korrus klaverisaal

Juhendaja Tiit Aruvee, tel 5156472

 

Memmede tantsurühm „Lõngakera"

Neljapäev 10.00 – 12.00 I korrus tantsusaal

Juhendaja Maris Kriisa, tel 53407045

 

Naisrahvatantsurühm „Tuhkali"

Kolmapäev või neljapäev 19.00 – 21.00 I korrus tantsusaal

Juhendaja Helju Veedam, tel 56872875

 

Gennadi Butuzovi nimeline vene segakoor

Kolmapäev 17.00 – 19.30 II korrus tuba nr 39

Pühapäev 11.00 – 13.30

Juhendaja Raissa Višnjova, tel 53834756

 

Kiviõli Rahvamaja vokaalinstrumentaalansambel (PÕHJATU)

Neljapäev 18.00 – 21.00 II korrus tuba nr 27

Juhendaja Mehis Kreisman

 

Näitering „Otpad"

Pühapäev 12.00 – 16.00 II korrus tuba nr 28, lava

Juhendaja Natalia Tšikul, tel 58519368

 

Pensionäride klubi „Ajaratas"

I korrus tantsusaal, iga kuu teine esmaspäev 18.00 – 21.00

Juhendaja Ülle Tiitsu, tel 53455611

 

Aeroobika

Esmaspäev, kolmapäev, reede kella 18.00 – 19.00 II korrus peegli saal.

Juhendaja Galina Nikolajeva, tel 53488298

 

Sonda Rahvamaja

Näitering

Esmaspäev 18.00

Juhendaja Karmen Kõrts, tel 55662809

 

Naisrahvatantsurühm

Teisipäev 18.30

Juhendaja Riia Tallerman, tel 58188725

 

Lauluansambel

Kolmapäev 18.00

Juhendaja Maret Salk, tel 5156472