« Tagasi

Toetusmeetme infopäev 29. augustil Maidla rahvamajas

Tartumaa Põllumeeste Liit korraldab augustis Mitmekesistamise toetusmeetme infopäevad Tartumaal, Võrumaal ja Ida-Virumaal.

Mitmekesistamise toetusmeetme peamine oodatav tulemus on töökohtade lisandumine maapiirkonda. Infopäevale on oodatud eelkõige just need ettevõtted, kes võiksid uusi täiendavaid töökohti maapiirkonda juurde luua.

Infopäevad meetme „Investeeringute toetamine majandustegevuse mitmekesistamiseks maapiirkonnas mittepõllumajandusliku tegevuse suunas" tutvustamiseks toimuvad:

15. augustil Tartumaa Põllumeeste Liidus Jalaka 48.

28. augustil Võrumaal Navi seltsimajas.

29. augustil Ida-Virumaal Maidla rahvamajas.

Registreerimine: https://forms.gle/uQvautzEj9Z3Xtsv9.

 

Infopäevade eesmärgiks on: võimalikult suur osa sihtrühmast kõigist maakondadest oleks kursis toetusmeetme võimalustega; esitatud taotlustest suurem osa oleks just sellistelt ettevõtetelt, kes tegelikkuses ka uusi hästi tasustatud töökohti maapiirkonda juurde loovad. 

Infopäevale on oodatud osalema kuni 9 töötajaga vähemalt kaks aastat tegutsenud ettevõtted, kellel on plaan luua juurde uusi töökohti maapiirkonda ja kes vajavad seejuures toetust investeeringute tegemisel. Toetusmeetme võimalusi tutvustavad PRIA ja Maaeluministeeriumi esindajad.

Täpsem info toetusmeetme tingimuste kohta asub PRIA kodulehel www.pria.ee .

Infopäevad korraldab Tartumaa Põllumeeste Liit. Registreerimine www.pikk.ee sündmuste kalendris.
Lisainfo +372 508 7320.

Mitmekesistamise toetuse infoleht