Lüganuse valla hallatavad asutused

Sonda Kool
Direktor Andrei Aleksejev, tel 5818 8727, e-post: sondakool@lyganuse.ee

Sonda Rahvamaja
Kontakt: Riia Tallerman, tel 5818 8725, e-post: rahvamaja@sonda.ee

Erra Lasteaed
Direktori kt Erika Eskel, tel 335 9045, 5818 8732, e-post: erralasteaed@lyganuse.ee 

Sonda Valla raamatukogu
Raamatukogutöötaja Stella Mäitse, tel 5818 8726, e-post: sondaraamatukogu@lyganuse.ee

Kiviõli I Keskkool
Direktor Heidi Uustalu, tel 337 4060, e-post: kantselei@k1k.ee

Kiviõli Vene Kool
Direktor Arne Piirimägi, tel 335 7359,e-post: info@kvg.ee

Kiviõli Kunstide Kool
Direktor Jaanus Põlder, tel 335 7411, 337 4050, e-post: kivikunstkool@gmail.com

Lasteaed Kannike
Direktor Anne Tikoft, tel 335 9076, 335 7490, e-post: lasteaed@kannike.info

Kiviõli Rahvamaja
Direktor Ülo Kangur, tel 335 7705, 335 7195, e-post: rahvamaja.kivioli@mail.ee

Kiviõli Linnaraamatukogu
Direktor Urve Eskor, tel 335 8513, 335 8526, e-post: raamatukogu@kivioli.ee

Kiviõli Noortekeskus
Juhataja Egle Kasela, tel 334 0062,e-post: noortekeskus@kivioli.ee

Lüganuse Keskkool
Direktor Tõnu Lont, tel 332 5860, e-post: kool@lyganuse.edu.ee

Maidla Kool
Direktor Meelike Abroi, telefon: 335 9798, e-post: kool@maidlakool.ee

Marjakese Lasteaed
Direktor Anu Soosaar, tel 335 3468, 5866 5274, e-post: anu.soosaar@lyganuse.ee

Lüganuse Kultuurikeskus
Juhataja Ingrid Härm, tel 335 3244, 5334 5137, e-post: kultuurikeskus@lyganuse.ee

Lüganuse Valla raamatukogu
Direktor Aiki Maalma, tel 332 5866, e-post: raamatukogu@lyganuse.ee

Lüganuse Noortemaja
Juhataja Juho Põld, tel 3356 194, e-post: juho.pold@mail.ee