Viktor Rauam

Vallavanem

viktor.rauam[at]lyganuse.ee

332 5845, 5783 4604

KANTSELEI

kantselei[at]lyganuse.ee 

 Aksana Pungas

Vallasekretär

aksana.pungas[at]lyganuse.ee

332 5841, 528 8456

 Kaja Välk

       Sekretär-registripidaja

kaja.valk[at]lyganuse.ee

332 5848, 5300 4203

Katrin Urbala-Varusk (teenistussuhe peatatud)

Sekretär-asjaajaja    

 Viivian Päll        

Sekretär-asjaajaja                 

 viivian.pall@lyganuse.ee         

332 5840

 Indrek Arming

Puhkusel 19.06 - 02.07.2017

Jurist                   

indrek.arming@lyganuse.ee 

332 5849, 5566 0630

FINANTSOSAKOND

raamatupidamine[at]lyganuse.ee

 Taive Pärtna

Puhkusel 03.07 - 16.07.2017

Pearaamatupidaja

       taive.partna[at] lyganuse.ee

332 5868

 Eve Kasela

Puhkusel 19.06 - 27.06.2017

Vanemraamatupidaja

eve.kasela[at]lyganuse.ee

332 5846

 Eerika Varemäe

Vanemraamatupidaja

eerika.varemae[at]lyganuse.ee

332 5867

ARENGU- JA PLANEERINGU NING MAJANDUSOSAKOND

  Enno Saarmets

Abivallavanem             

enno.saarmets@lyganuse.ee

332 5842, 511 4727

 Toomas Martin

Majandusspetsialist

 toomas.martin@lyganuse.ee

332 5871, 5807 3701

 

Maa-ja planeeringuspetsialist

 

 

 Ants Kangro

Puhkusel 26.06 - 02.07.2017

Ehitusspetsialist

ants.kangro[at] lyganuse.ee

332 5844, 5786 3432

 Krisli Kaldaru

Puhkusel 03.07 - 16.07.2017

Keskkonnaspetsialist

krisli.kaldaru@lyganuse.ee

332 5872, 5309 2276

SOTSIAAL-, HARIDUS-, KULTUURI- ja NOORSOOTÖÖ OSAKOND

 Luule Luuk

Haridus-ja kultuuritöö  peaspetsialist luule.luuk@lyganuse.ee 332 5874, 5853 8911

Signe Velbaum                                            

Sotsiaaltöö peaspetsialist                                  

signe.velbaum@lyganuse.ee

332 5877, 5331 0065                                                  

 Anne Kalamäe

Avahooldustöötaja

anne.kalamae@lyganuse.ee

5196 5564

 Eda Tärno

Puhkusel 19.06 - 04.07.2017

Sotsiaaltööspetsialist

eda.tarno[at]lyganuse.ee

332 5876, 502 1246

 Kristeli Peri

Lastekaitsespetsialist

kristeli.peri@lyganuse.ee

332 5875, 5307 2787