Vallavalitsuse teenistuskohtade struktuur

Lüganuse Vallavalitsuse teenistuskohtade struktuur on kinnitatud
Lüganuse Vallavolikogu 07.06.2018 otsusega nr 77.


Vallavanem Andrea Eiche
332 1321
505 2195
andrea.eiche@lyganuse.ee
Vastuvõtuaeg: E 15.00 - 17.00


Abivallavanem sotsiaal, hariduse, kultuuri, spordi ja noorsootöö alal

Abivallavanem kommunaalmajanduse, ehituse, planeeringu, arengu ja varahalduse alal 

Krisli Kaldaru
kõrgharidus
5309 2276
krisli.kaldaru@lyganuse.ee
Vastuvõtuaeg: E 15.00 - 17.00
 

Vallakantselei

Vallasekretär Tiina Urban
kõrgharidus
332 1322
505 3162
tiina.urban@lyganuse.ee
Vastuvõtuajad: E 09.00 - 12.00, K 13.00 - 16.00
 

Jurist-hankespetsialist
 

Sekretär-juhiabi Kristel Petrova
kõrgharidus
332 1320
kristel.petrova@lyganuse.ee
Puhkusel 27.08 - 02.09.2018

 

Registripidaja Margarita Kappinen
kesk-eriharidus
332 1334
margarita.kappinen@lyganuse.ee
Vastuvõtuajad: E 08.00 - 17.00, T, N 08.00 - 16.30, R 08.00 - 15.00


Asjaajaja-arhivaar Kaja Välk
kesk-eriharidus
332 5848
5300 4203
kaja.valk@lyganuse.ee


Avalike suhete spetsialist Viivian Päll
332 5840
512 4398
viivian.pall@lyganuse.ee

Administraator Ene Provornikova
332 1338


Autojuht Tiit Aruste
332 1320
 

Sotsiaal-, hariduse-, kultuuri-, spordi- ja noorsootöö osakond

Kultuuri- ja spordinõunik (teenistussuhe peatatud)

Haridusnõunik

Sotsiaalnõunik Ketlin Mõru
kõrgharidus
332 1333
5349 7060
ketlin.moru@lyganuse.ee
Vastuvõtuajad: E 13.00 - 17.00, N 10.00 - 12.00


Sotsiaaltöötaja Anne Rembel
kõrgharidus
332 1332
5400 4808
anne.rembel@lyganuse.ee
Vastuvõtuajad: E 10.00 - 12.00; 13.00 - 18.00, T, K 13.00 - 16.30, N 10.00 - 12.00
Puhkusel 13.08 - 27.08.2018

Sotsiaaltöötaja Eve Uueküla
kõrgharidus
332 1335
5191 7910
eve.uuekula@lyganuse.ee
Vastuvõtuajad: E 10.00 - 12.00; 13.00 - 17.00, T 10.00 - 12.00 päevakeskuses, N 10.00 - 12.00, 13.00 - 16.30


Sotsiaaltöötaja Eda Tärno
kutse-keskharidus
332 5876
502 1246
eda.tarno@lyganuse.ee
Vastuvõtuajad: E 10.00 - 12.00; 13.00 - 17.00, T, K 13.00 - 16.30, N 10.00 - 12.00 ja 13.00 - 16.30
Alates märtsist vastuvõtt vastuvõtupunktides:
iga kuu kolmandal reedel  kella 9.00-12.00 Sonda endises vallamajas (Lembitu 9);
iga kuu kolmandal kolmapäeval 9.00-12.00 Lüganuse endises vallamajas (Kiviõli tee 8).

Sotsiaaltöötaja

Lastekaitsespetsialist Signe Siru
kõrgharidus
332 5877
5331 0065
signe.siru@lyganuse.ee


Lastekaitsespetsialist

Kommunaalmajanduse, ehituse, planeerimise, arengu ja varahalduse osakond

Arendusnõunik Anu Needo
332 1340
5302 6061
anu.needo@lyganuse.ee

Ehitusnõunik
332 5842
Puhkusel 13.08 - 26.08.2018


Keskonnaspetsialist Kristi Olt
332 1331
kristi.olt@lyganuse.ee


Järelvalvespetsialist


Maaspetsialist Tatjana Pääro
kesk-eriharidus
332 1341
tatjana.paaro@lyganuse.ee
Vastuvõtuajad: E 13.00 - 17.00  T, N 08.00 - 12.00, K 13.00 - 16.30     
Puhkusel 08.08 - 29.08.2018

 

GIS-spetsialist Eve Aavik
332 1339
eve.aavik@lyganuse.ee

Majandusspetsialist Aivo Hannus
5553 7224
aivo.hannus@lyganuse.ee

 

Heakorraspetsialist Toomas Martin
332 5871
5807 3701
toomas.martin@lyganuse.ee
Puhkusel 21.08 - 02.09.2018
 

Kinnisvaraspetsialist Kristel Kütt
332 1342
5694 9248
kristel.kytt@lyganuse.ee
 

Finantsosakond

Finantsjuht Heidi Kõrvek
kõrgharidus
332 1323
heidi.korvek@lyganuse.ee
Puhkusel 21.08 - 27.08.2018

Finantsist-raamatupidaja Mari-Liis Soosaar
kõrgharidus
332 1324
mari-liis.soosaar@lyganuse.ee


Raamatupidaja Eve Kasela
kesk-eriharidus
332 5846
eve.kasela@lyganuse.ee

Raamatupidaja Küllike Pleskovski
kesk-eriharidus
332 1325
kyllike.pleskovski@lyganuse.ee
 

Raamatupidaja