Vallavalitsuse teenistuskohtade struktuur

Lüganuse Vallavalitsuse teenistuskohtade struktuur on kinnitatud
Lüganuse Vallavolikogu 18.12.2017 otsusega nr 21.


Vallavanem Andrea Eiche
kõrgharidus
332 1321
505 2195
andrea.eiche@lyganuse.ee
 

Abivallavanem sotsiaal-, hariduse-, kultuuri-, spordi- ja noorsootöö alal
Risto Lindeberg
kõrgharidus
511 7435
risto.lindeberg@lyganuse.ee
 

Abivallavanem kommunaalmajanduse, ehituse, planeeringu, arengu ja varahalduse alal 
Krisli Kaldaru
kõrgharidus
5309 2276
krisli.kaldaru@lyganuse.ee

Vallakantselei

Vallasekretär Tiina Urban
kõrgharidus
332 1322
505 3162
tiina.urban@lyganuse.ee
Vastuvõtuajad: E 09.00 - 12.00, K 13.00 - 16.00

Registripidaja Margarita Kappinen
kesk-eriharidus
332 1334
margarita.kappinen@lyganuse.ee
Vastuvõtuajad: E 08.00 - 17.00, T, N 08.00 - 16.30, R 08.00 - 15.00


Sekretär-juhiabi

Asjaajaja-arhivaar Kaja Välk
kesk-eriharidus
332 5848
5300 4203
kaja.valk@lyganuse.ee

Avalike suhete spetsialist

Administraator Ene Provornikova
 

Autojuht Tiit Aruste
332 1320
 

Sotsiaal-, hariduse-, kultuuri-, spordi- ja noorsootöö osakond

Kultuuri- ja spordinõunik
 

Sotsiaalnõunik Ketlin Mõru
kõrgharidus
332 1333
5349 7060
ketlin.moru@lyganuse.ee

Vastuvõtuajad: E 13.00 - 17.00, N 10.00 - 12.00

Lastekaitsespetsialist Airiin Allikmäe
kõrgharidus
332 1336
5307 2787
airiin.allikmae@lyganuse.ee
Vastuvõtuajad: E 10.00 - 12.00; 13.00 - 17.00, N 10.00 - 12.00

Sotsiaaltöötaja Anne Rembel
kõrgharidus
332 1332
anne.rembel@lyganuse.ee
Vastuvõtuajad: E 10.00 - 12.00; 13.00 - 18.00, T, K 13.00 - 16.30, N 10.00 - 12.00


Sotsiaaltöötaja Eve Uueküla
kõrgharidus
332 1335
5191 7910
eve.uuekula@lyganuse.ee
Vastuvõtuajad: E 10.00 - 12.00; 13.00 - 17.00, T 10.00 - 12.00 päevakeskuses, K 13.00 - 16.30, N 10.00 - 12.00


Sotsiaaltöötaja Eda Tärno
kutse-keskharidus
332 5876
502 1246
eda.tarno@lyganuse.ee
Vastuvõtuajad: E 10.00 - 12.00; 13.00 - 17.00, T, K 13.00 - 16.30, N 10.00 - 12.00
Alates märtsist vastuvõtt vastuvõtupunktides:
iga kuu kolmandal reedel  kella 9.00-12.00 Sonda endises vallamajas (Lembitu 9);
iga kuu kolmandal kolmapäeval 9.00-12.00 Lüganuse endises vallamajas (Kiviõli tee 8).


Sotsiaaltöötaja Signe Velbaum
kõrgharidus
332 5877
5331 0065
signe.velbaum@lyganuse.ee
Vastuvõtuajad: E 10.00 - 12.00; 13.00 - 17.00, N 10.00 - 12.00

Kiviõli päevakeskuse töötaja Julia Klein
keskharidus
669 9934
paevakeskus@kivioli.ee

Kommunaalmajanduse, ehituse, planeerimise, arengu ja varahalduse osakond
 

Arendusnõunik
 

Hankenõunik
 

Ehitusnõunik
 

Maaspetsialist Tatjana Pääro
kesk-eriharidus
332 1341
tatjana.paaro@lyganuse.ee
Vastuvõtuajad: E 13.00 - 17.00, T,N 08.00 - 12.00, K 13.00 - 16.30, N 08.00 - 12.00

Vallaarhitekt-planeerimisspetsialist

GIS-spetsialist

Majandusspetsialist Aivo Hannus
5553 7224
aivo.hannus@lyganuse.ee
 

Heakorraspetsialist Toomas Martin
332 5871
5807 3701
toomas.martin@lyganuse.ee

 

Kinnisvaraspetsialist
 

Finantsosakond

Finantsjuht Heidi Kõrvek
kõrgharidus
332 1323
heidi.korvek@lyganuse.ee

Finantsist-raamatupidaja Mari-Liis Soosaar
kõrgharidus
332 1324
mari-liis.soosaar@lyganuse.ee

Raamatupidaja Eve Kasela
kesk-eriharidus
332 5846
eve.kasela@lyganuse.ee

Raamatupidaja Küllike Pleskovski
kesk-eriharidus
332 1325
kyllike.pleskovski@lyganuse.ee