Viktor Rauam

Puhkusel 10.07 - 30.07.2017

Asendaja Enno Saarmets

tel. 332 5842, 511 4727

enno.saarmets@lyganuse.ee

Vallavanem

viktor.rauam[at]lyganuse.ee

332 5845, 5783 4604

KANTSELEI

kantselei[at]lyganuse.ee 

 Aksana Pungas

Puhkusel 10.07 - 23.07.2017

Vallasekretär

aksana.pungas[at]lyganuse.ee

332 5841, 528 8456

 Kaja Välk

Puhkusel 10.07 - 30.07.2017

       Sekretär-registripidaja

kaja.valk[at]lyganuse.ee

332 5848, 5300 4203

Katrin Urbala-Varusk (teenistussuhe peatatud)

Sekretär-asjaajaja    

 Viivian Päll 

Puhkusel 31.07 - 13.08.2017

Sekretär-asjaajaja                 

 viivian.pall@lyganuse.ee         

332 5840

 Indrek Arming

Puhkusel 31.07 - 13.08.2017

Jurist                   

indrek.arming@lyganuse.ee 

332 5849, 5566 0630

FINANTSOSAKOND

raamatupidamine[at]lyganuse.ee

 Taive Pärtna

Pearaamatupidaja

       taive.partna[at] lyganuse.ee

332 5868

 Eve Kasela

Puhkusel 17.07 - 30.07.2017

Vanemraamatupidaja

eve.kasela[at]lyganuse.ee

332 5846

 Eerika Varemäe

Puhkusel 10.07 - 23.07.2017

Vanemraamatupidaja

eerika.varemae[at]lyganuse.ee

332 5867

ARENGU- JA PLANEERINGU NING MAJANDUSOSAKOND

Enno Saarmets

Abivallavanem             

enno.saarmets@lyganuse.ee

332 5842, 511 4727

 Toomas Martin

Puhkusel 17.07 - 30.07.2017

Majandusspetsialist

 toomas.martin@lyganuse.ee

332 5871, 5807 3701

 

Maa-ja planeeringuspetsialist

 

 

 Ants Kangro

Ehitusspetsialist

ants.kangro[at] lyganuse.ee

332 5844, 5786 3432

 Krisli Kaldaru

Keskkonnaspetsialist

krisli.kaldaru@lyganuse.ee

332 5872, 5309 2276

SOTSIAAL-, HARIDUS-, KULTUURI- ja NOORSOOTÖÖ OSAKOND

 Luule Luuk

Puhkusel 17.07 - 11.08.2017

Haridus-ja kultuuritöö  peaspetsialist luule.luuk@lyganuse.ee 332 5874, 5853 8911

Signe Velbaum

Sotsiaaltöö peaspetsialist                                  

signe.velbaum@lyganuse.ee

332 5877, 5331 0065                                                  

 Anne Kalamäe

Puhkusel 31.07 - 06.08.2017

Avahooldustöötaja

anne.kalamae@lyganuse.ee

5196 5564

 Eda Tärno

Sotsiaaltööspetsialist

eda.tarno[at]lyganuse.ee

332 5876, 502 1246

 Kristeli Peri

Puhkusel 10.07 - 30.07.2017

Lastekaitsespetsialist

kristeli.peri@lyganuse.ee

332 5875, 5307 2787